KURUMSAL

 

OKTAY AYDINLATMA

 

1998 yılında kurulanve aydınlatma sektörüne yön veren lider  firmalardan Oktay Aydınlatma, bugün Düzce’de 10.000 metrekare kapalı alana sahip fabrikasında 150 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

 

Tamamen yerli üretim ve başarılı tasarımcıların eşsiz dizaynı ile yılık 1.500.000(bir milyon beşyüz bin) adet üretim gerçekleştiren Oktay Aydınlatma,aynı zamanda İstanbul'da 2000 metrekare genel merkez binası ve showroomları ile hizmet vermeye ve sektöründe büyümeye devam etmektedir.

 

Kurulduğu günden bu yana aydınlatma sektörünün öncü ve lider firmalarından  olan Oktay Aydınlatma’nın üretim üssünde, profesyonel ekibi,ileri teknoloji  üretim teknikleri ve kaliteli hammadde ile üretilen armatür, aplik ve avize kategorisinde ürünlerbulunmaktadır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibi ile çalışan Oktay Aydınlatma yurt İçi pazarında Toki, Kiptaş,büyük yapı firmaları ve 81 ildeki bayileri ile sektörün önde gelen elektrik ve aydınlatma firmalarına, Kalite Referansı ile hizmet vermektedir.

 

Yurt dışında ise yakın zamanda ortaya koyduğu ilerleme bu gün Avrupa, Afrika ve Orta Asya ülkelerine yapmış olduğu ihracat ile başarısını kıtalar arasına taşımış, “ışık nerdeyse biz oradayız” sloganı ile özdeşleşecek bir şekilde yurt içinde olduğu gibi yurt dışında'da lider firmalardan biri olmuştur.

 

Armatür,aplik ve avize üretiminin yanı sıra alanında uzmanlaşmış ekibi ile özel proje isteklerinide yerine getiren Oktay Aydınlatma müşterilerinin sorunve taleplerine uygun çözümler geliştirmede ortaya koyduğu çalışmalar ile daima sektörün yanında olmuştur. Bu desteğin sonucu sayısız iş ortaklığı ve çözüm odaklı üretim gerçekleştirilmiş ve gerçekleştirilmeye devam edecektir.

 

Üretim tesislerinde ise disiplinli bir çalışmanın kusursuz işleyişini görürüz. Tüm ürünler planlı bir aşamanın nihai bir sonucu olarak karşımıza çıkar burada, tasarımdan, üretime, montajdan, paketlemeye kadar usta ellerde hayat bulur ışık ve hayatımızın her alanında kendine yer bulur Oktay Aydınlatma imzasıyla.

 

İSO 9001 TSE ve CEbelgelerine sahip olma özelliği taşıyan Oktay Aydınlatma’nın başarısı, almış olduğu bu belgelerle'de kanıtlanmıştır.İnsan odaklı müşteri memnuniyeti  prensibi ile üretilen ürünlerinde, hedef daima, değişmeyen kalite ve mükemmeliği  yakalamak olmuştur.

 

Bu hedef ile aydınlatma sanatınayön veren tasarımlarıyla sektöre ilham olmuş sayısız eserler üretilmiştir.Aydınlatma sektörüne getirdiği kalite prensibi, bu gün tüm ürünlerinin gözle görülür ortak noktasını oluşturmuştur.

 

Bu yolcuğumuzda insana ait tüm değerler ile birlikte üretilen ürünlerimizle  hedefimiz, dünya çapında sektörün lider firmaları arasında yeralmak.Bu doğrultuda felsefemiz ve sloganımızda olduğu gibi;

 

“IŞIK NEREDEYSE BİZ ORADAYIZ”.